Місто Херсон, серед святкувань Нового Року, стало свідком жахливої події, що розірвала ракетою невинність його наймолодших мешканців. Останнього дня 2023 року російські терористи, позбавили життя 11-річного Гліба Федюка, обстрілюючи вулиці, де грали діти. Ця трагічна подія, яка призвела до миттєвої смерті Гліба та залишила іншу 9-річну дитину із тяжким ушкодженням головного мозку, розкриває нищівну реальність війни Росії проти дітей.

Втрачена Невинність: Трагічне Завершення 2023 року, коли Російський Обстріл Обірвав Життя Дитини на Вулиці Херсона

Спільно з входженням у новий рік місто Херсон став свідком жахливої події, яка розтрощила невинність ще зовсім юних. Останнього дня 2023 року терористи з Росії забрали життя 11-річного Гліба Федюка, обстрілюючи вулиці, де ніхто не чекав на небезпеку.

Трагедія полягала в тому, що один із російських снарядів потрапив біля магазину, де грали діти, призводячи до миттєвої смерті Гліба. Ще одна 9-річна дитина зараз перебуває в лікарні, борючись із важким ушкодженням головного мозку.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Гліб, був обдарованим учнем фортепіанного відділу Школи мистецтв №1 м. Херсона, мав перед собою блискуче майбутнє.

Проте Росія веде війну з дітьми – нищівна реальність, яка вбиває.

Зі співчуттям та засудженням цього безглуздого акту насильства ми висловлюємо співчуття рідним та близьким Гліба. Нехай ця трагедія стане закликом до світового товариства зупинити терористичні дії рф, яка завдає багатотисячні втрати життя, особливо серед тих, хто найменше здатен сам захистити себе – дітей України.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія