Стаття розповідає про жорстоке вбивство Степана Подольчака – настоятеля храму Православної церкви України в селищі Каланчак на Херсонщині російськими окупантами, що сталося під час останніх тижнів агресивних дій з їхнього боку.

Страхітливий акт насильства: загибель священика в результаті російської окупації

У селищі Каланчак на Херсонщині стався жахливий випадок, пов’язаний із російською окупацією. Російські загарбники вдерлися до помешкання 59-річного Степана Подольчака, настоятеля храму Православної церкви України, та викрали його.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Пізніше його тіло було знайдено, і виявилось, що він був жорстоко побитий до смерті. Місцеві мешканці свідчать про зростання агресивності російських окупантів в останні тижні, а також про інші подібні випадки насильства та знущань.

Степан Подольчак, настоятель храму Православної церкви України в селищі Каланчак на Херсонщині. Фото з соцмереж

За словами свідків, настоятеля храму ПЦУ також вважали ворогом представники місцевої церкви Російської православної церкви, що може бути ще однією причиною цього жахливого вчинку. Страшне вбивство Подольчака призвело до збільшення напруги в регіоні, де окупанти демонструють жорстокість та агресію щодо цивільного населення.

До подібних випадків жахливого насильства належить і вбивство батька і сина, яких російські військові викрали та пізніше вбили. Ці трагічні події свідчать про безжальність і жорстокість російських окупантів у відношенні до мирного населення та представників релігійних установ.

Джерело: Центр журналістськиз розслідувань