У своїй резиденції 30 січня 2024 року Блаженнійший Митрополит Київський зустрівся з керівництвом Державної кримінально-виконавчої служби України, обговоривши духовну опіку в пенітенціарних установах та плани співпраці.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній обговорив питання духовної опіки в пенітенціарних установах з представниками Державної кримінально-виконавчої служби

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 30 січня 2024 року зустрівся у своїй резиденції з керівництвом Генеральної дирекції Державної кримінально-виконавчої служби України – Юрієм Стеценком та Віталієм Ричком.

У зустрічі також взяли участь перший заступник голови Синодального управління у справах душпастирства у пенітенціарних закладах протоієрей Павло Основенко та заступник голови Синодального управління військового духовенства з міжнародної та міжконфесійної співпраці протоієрей Костянтин Холодов.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час спілкування йшлося про духовну опіку співробітниками пенітенціарних установ та духовну й виховну роботу священнослужителів з ув’язненими. У підсумку було погоджено продовжувати співпрацю у цьому напрямку та втілювати успішні приклади діяльності священнослужителів у пенітенціарних закладах різних країн світу.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)