Текст є закликом до молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні. Автор звертається до українців з проханням помолитися за захисників та захисниць, померлих на війні, а також за поранених, біженців та переселенців, і тих, хто перебуває в полоні та ув’язненні. Автор підкреслює, що перемога над агресором допоможе утвердити справедливий і тривалий мир в Україні.

Наскрізна надія на перемогу: як Україна протистоїть агресору

Немає для українців зараз більш бажаного й омріяного, ніж перемога над агресором. Саме перемога, а не тимчасове перемир’я, допоможе утвердити на нашій землі справедливий і тривалий мир. Адже мир у неволі також ніби зветься миром, але по суті є рабством. На прикладі окупованих з 2014 року територій ми бачили дію такого «миру» на Донбасі, в Криму – там немає свободи, немає правди, там суцільні заборони і знищення всього українського та просто людського.

Віримо: якщо ми змогли до цього дня вистояти і протистояти загарбникам протягом 365 днів – то зможемо дійти і до дня перемоги. По-особливому нам відгукуються слова апостола Павла: «Hас звідусіль тиснуть, але ми не стиснені; ми в безвихідних обставинах, але не втрачаємо надії; нас гонять, але ми не покинуті; повалені, але не погублені» (2 Кор. 4: 8 – 9).

Тож піднесімо молитви до Господа за перемогу, за встановлення справедливого миру! У своїх молитвах згадаймо наших захисників і захисниць – нехай Бог береже їх та допомагає у битві за правду і волю.

Помолімося за спокій душ тих, хто віддав своє життя за Україну, за невинних мирних громадян нашої держави, замордованих російськими окупантами.

Наші молитви – також за зцілення поранених, за допомогу і Божу опіку для біженців та вимушених переселенців. Помолімося за наших братів і сестер, які перебувають в умовах окупації, в кайданах полону і несправедливого ув’язнення. Нехай Господь охороняє і оберігає їх, захистить від злоби душогубів та приведе до свободи.

Морально український народ вже переміг. З нами солідарний весь цивілізований світ. Але нам ще належить вигнати загарбників з нашої рідної землі, утвердити справедливий мир, здобувши перемогу над агресором.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!