У Митрополичому домі Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній та перший заступник Міністра оборони Олександр Павлюк обговорили річницю вторгнення Росії, роль Української Церкви та європейський вектор розвитку України. Митрополит наголосив на важливості боротьби за свободу та демократію від злочинних агресорів.

Зустріч Блаженнійшого Митрополита Київського з першим заступником Міністра оборони: обговорення важливих питань щодо захисту України та розвитку національної церкви

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 лютого 2023 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з першим заступником Міністра оборони, Героєм України, генерал-лейтенантом Олександром Павлюком.

Сторони обговорили річницю протистояння України повномасштабному російському вторгненню, значення справжньої Української Церкви для нашого народу, європейський вектор розвитку України, з врахуванням наших моральних цінностей та духовну підтримку захисників Батьківщини.

«Ми вже засвідчили усьому світові, що хочемо жити у свободі та демократії й готові це відстоювати. Бог дарував людині свободу, тож Він неодмінно допоможе у боротьбі з тими, хто злочинно і неправдиво намагається її забрати силою своєї зброї», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.