28 вересня в селі Гуків відбулося урочисте освячення Свято-Миколаївського храму. Архієпископ Павло очолив Літургію та привітав парафіян.
Архієпископ Павло звершив освячення нового храму в селі Гуків, де під час Літургії возніс особливу молитву за мир та процвітання України
28 вересня 2024 року село Гуків стало центром духовного життя Хмельницької єпархії, адже цього дня відбулося урочисте освячення Свято-Миколаївського храму, яке звершив керуючий єпархією архієпископ Павло. На запрошення настоятеля протоієрея Миколи Ференса архієрей очолив святкову Божественну Літургію, яка стала центральною подією цього дня.



У співслужінні з архієпископом Павлом були численні священики благочинного Чемеровецького округу, серед яких: благочинний округу протоієрей Іван Лисий, настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуків протоієрей Миколай Ференс, протоієрей Борис Гулик та інші представники духовенства. Під час Літургії архієпископ Павло возніс молитви за мир в Україні, за її військових та народ.



Після завершення богослужіння владика Павло звернувся з пастирським словом до присутніх, привітавши громаду з освяченням нового храму та побажавши їм духовного процвітання. Настоятель храму протоієрей Миколай Ференс висловив подяку архієпископу за візит і молитви у цей знаменний день.
З нагоди освячення храму, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, парафіяни та благодійники, які активно долучилися до зведення храму, були відзначені церковними нагородами. Свято завершилося традиційним многоліттям.
Цей день став новою сторінкою в історії Свято-Миколаївського храму села Гуків, об’єднавши парафіян у спільній молитві та радості з нагоди освячення храму, який тепер слугуватиме духовним осередком для всієї громади.
Джерело: Хмельницька єпархія ПЦУ
Соц.медіа