24 лютого 2022 р.Б., російська федерація розпочала війну проти України. Вже 234 доби наша армія героїчно відбиває атаки ворога. Підтримати наших захисників і захисниць може кожен, долучившись до проекту парафії Св. Жінок-Мироносиць с. Почапинці, Підгороднянської громади, Тернопільської області — «Освячені вірою — окроплені кров’ю!».

Давайте підтримаємо нашу армію молитвою та висловимо кожному воїну свою подяку за сміливість, мужність та стійкість. Весь світ сьогодні тримає за нас кулаки та висловлює свою незгоду із кровопролитною політикою росії, направленою проти миру та прав людини. Ми обов’язково вистоємо, завдячуючи Збройним Силам України. Тільки разом, усім народом ми доб’ємось беззаперечної перемоги!

«З початком повномасштабної війни тисячі родин роз’їхались: одна половина опинилась на фронті, інша – в тилу. Перші з них отримують травматичний досвід під час боїв, щодня ризикують життям, захищаючи Батьківщину. Другі виконують обов’язки родини самотужки, піклуються про дітей і батьків літнього віку.

Піклування і співучасть один до одного допомагає християнину почуватись краще і проживати життя у цю конкретну мить війни. Щоденна молитва за ближнього свого, за чоловіка чи брата, за українського воїна — це тверда віра в людей, що роблять якнайкраще святу справу — захищають свою Україну-Матір!

Наші воїни служать не собі, вони служать людям, державі, ближньому, Богу. Запитаємо себе, чим це служіння особливе? Найважливіше в цьому чоловічому покликанні – духовні цінності. Український воїн готовий свідомо віддати життя за свою родину, за своїх друзів, за своїх знайомих – це для нього найцінніше.

Під час духовної розмови один військовий нещодавно сказав мені: « Отче, життя ніщо для мене, Україна – понад усе! Сім’я – понад усе! Мала батьківщина – понад усе! Так я, вихований своїми батьками». Тому особливу пошану від усієї громади хочу скласти воїну, який зараз присутній серед нас у храмі, людини, яка разом з побратимами закриває собою в окопі мирну Україну і ціною життя не дає перейти цю межу ворогу. Від таких, як брат Володимир залежить чи настане мир, чи перестануть вмирати прості громадяни нашої незалежної держави.

Тож будемо гідними цього героя, воїна, якого ми маємо честь тут і зараз перед собою бачити. Будьмо гідними його наслідувати, помолимося за нього, за його родину — діточок, дружину і батьків, бо цей чоловік гідний того, щоб ми склали шану його подвигу. Слава Україні — Героям Слава!» — виголосив протоієрей Роман Будзинський під час недільної проповіді в храмі Святих Жінок-Мироносиць.

Не лише дорослі, а й дітки постійно підтримують наших воїнів на передовій. Подарунки від дітей — особливо приємні для наших захисників. Адже діти — найсвятіше та найдорожче, заради кого солдат готовий виконувати військовий обов’язок і, якщо буде потрібно, віддати найдорожче — своє життя.

Наші маленькі вихованці недільної школи підготували до дня Захисника Вітчизни чудові подарунки воїнам, які на даний час захищають нашу рідну Україну і перебувають на передовій. Це — дитячі листи, малюнки та обереги. Хлопчики й дівчатка написали зворушливі побажання та намалювали патріотичні листівки. Вони передали українським захисникам слова вдячності та побажали нашим воїнам сили, витримки, перемоги над ворогом й найшвидшого повернення до рідних домівок, до своїх дітей.

Самі ж діти переконані, що їхні листи з теплими побажаннями та яскраві малюнки стануть для захисників оберегами на фронті, адже в кожен із них вони вклали частинку своєї душі. Зібрані подарунки будуть передані разом з іншим військовим спорядженням нашим бійцям.

Українську націю не перемогти, якщо і діти, як можуть, допомагають ЗСУ, відкривши свій дитячий фронт!

16 жовтня 2022 р.Б., в храмі Святих Жінок-Мироносиць автокефальної Православної Церкви України отцем-настоятелем Романом Будзинським у співслужінні отця Миколи Данильчака було освячено десять зимових комплектів військової форми і передано захисникам України на передову.

Кожному солдату в кишеньку поклали молитовник воїна та малюночки від наших найменших вихованців з найкращими побажаннями та вірою у перемогу!

«Наші мужні чоловіки, хлопці, ви — найкращі, ви — наша сила і оборона, ви зараз — наші янголи-захисники!!! Ми до землі вам дякуємо за те, що бачимо наше надзвичайно блакитне небо… Дай Боже вам сил, здоров’я та Божої допомоги розгромити ворога та назавжди вигнати з нашої землі окупанта! Україна — понад усе, ми з вами, наші хлопці, ми з дітьми за вашими спинами і кожним з вас ми пишаємось! Боже, бережи наших воїнів, низький вам уклін!..» — сказала сестра Людмила після освячення військової форми, звертаючись до воїнів з бригади, в якій несе військову службу її чоловік Володимир.

Православна громада дякує нашим любим хлопцям та дівчатам, нашим воїнам за щоденний подвиг в ім’я України та українців!

Джерело: Пресслужба парафії Св. Жон-Мироносиць