Відкрийте роль віри та духовної підтримки у перемозі наших захисників у День Святого Мартина.

Свято Мартина та Молитви за Капеланів: Долучайтесь до Вшанування

В день вшанування пам՚яті святителя Мартина Милостивого, архієпископа Турського, який є покровителем капеланів і зразком капеланського служіння, наша велика церковна родина підносить особливі молитви за наших братів-капеланів, які несуть своє жертовне служіння, надійно тримаючи духовний фронт України, нашу духовну оборону.

Надійно – бо українське військо сьогодні сильне і тверде у своїй вірі в правду і перемогу, у своєму прагненні захищати, в почуттях братерства і взаємодопомоги. Духовно, морально ми вже перемогли і цим здивували весь світ – попри песимістичні прогнози і розрахунки ворога. Бо силу духу важко переоцінити, ми добре розуміємо, що у війні, найперше, перемагає дух, і якщо наші воїни будуть сильними духом, то будуть незламними.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молімося сьогодні за наших капеланів, за тих, хто несе своє нелегке служіння, не знаючи, що трапиться в наступну секунду, покладаючись лише на волю Божу і на власну віру в Бога. При цьому, знаходячи сили підтримувати бойовий дух та лікувати душевні рани наших захисників, не давати страху, розпачу і зневірі заволодіти їхнім серцем, а також допомагаючи родинам військових, розділяючи з ними тягар розлуки і тривоги за рідних, поділяючи біль непоправних втрат…

Нехай Господь береже і допомагає нашим капеланам звершувати їхнє надважливе служіння – тримати духовну оборони України. Слава Ісусу Христу!

Джерело: Православна Церква України