Фонд-памяті-Блаженнішого-Митрополита-Мефодія-УАПЦ

До 100-річчя початку відродження Української Автокефальної Православної Церкви видавничим відділом Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, по благословінню духівника о. Романа Будзинського, було надруковано  пам`ятну книгу-альбом “На молитовну пам’ять +Митрополит Мефодій”.

 

До видання увійшли рідкісні фото та цитати Блаженнішого Мефодія Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля  УАПЦ виголошені ним у дні церковних свят і з різних нагод суспільного життя.

“Наша мета – спасіння українського народу, а не виховання у дусі будь-яких ідеологій, навіть найкращих. Тому вірність ідеї автокефалії – це не наша примха, не введення до церковної свідомості елементів світської ідеології, а відповідальна, перевірена досвідом та часом пастирська позиція. Автокефалія є інструментом спасіння, а не політичної або культурної ідентичності, інструментом об`єднання, а не роз`єднання”.

Митрополит Мефодій Предстоятель УАПЦ (2000-2015 рр.)

Блаженніший Митрополит Мефодій

Перші примірники книги було передано на молитовну пам`ять Голові міста Тернопіль Сергію Надалу, архієреям, духовенству УАПЦ та близьким друзям блаженоспочилого владики Мефодія. 

100-річчя-відродження-УАПЦ-Фонд-памяті

Прес-служба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія