Митрополит Епіфаній передав три електрогенератори для лікарень Києва, забезпечуючи їх енергонезалежність у часи війни.
Електрогенератори для лікарень: внесок Православної Церкви України у боротьбу з енергетичною кризою
15 жовтня 2024 року на Михайлівській площі Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом із благодійниками та волонтерами передав три потужних електрогенератори для столичних лікарень.



Електрогенератори, які отримали Київські міські клінічні лікарні №4, №8 та №11, а також Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, були передані за сприяння Благодійного фонду «Шведський центр допомоги» та шведських організацій «Ukrainahjälpen Filippus» і «Power Up Ukraine». Ця допомога спрямована на забезпечення енергонезалежності медичних закладів у часи критичних енергетичних викликів, спричинених повномасштабною російською агресією.



На заході разом із Митрополитом Епіфанієм були присутні архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей та архієпископ Вишгородський Агапіт. Предстоятель Православної Церкви України подякував благодійникам за підтримку українського народу в цей важкий час і нагородив їх церковними відзнаками. Він підкреслив важливість благодійності та солідарності, закликаючи всіх до єднання заради спільної перемоги над агресором та встановлення справедливого миру.
У своїй промові Митрополит Епіфаній наголосив на важливості благодійності та допомоги тим, хто цього потребує. Він також звернувся із закликом до єднання, адже лише спільними зусиллями можна подолати окупантів і досягти справедливого миру для України.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Соц.медіа