У День захисту дітей, повнота нашої Церкви звертається до Божого милосердя, молитвами просить безпеки та благословення для всіх дітей України. Українські діти, що є незамінним скарбом сьогодення і майбутнього народу, свідки сучасної історії, заслуговують на наше єднання та перемогу над ворогом, щоб мати спокійне та щасливе майбутнє.

Велика церковна спільнота оберігає найцінніший скарб – майбутнє українських дітей

В День захисту дітей повнота нашої Церкви підносить сердечні молитви за всіх дітей України. Кожен і кожна, де б вони не були – нехай будуть в безпеці. Нехай Господь їх захищає і благословляє на мирне, спокійне і щасливе майбутнє!

Українські діти – це скарб сьогодення і майбутнє українського народу. Вони ті, хто переповідатимуть нашим нащадкам і усьому світові нашу сучасну історію, свідками якої вони були. Вони ті, хто пожинатиме плоди тих дій, які ми чинимо сьогодні. А тому ми просто зобов’язані перемогти ворога, аби українські діти мали майбутнє. Сьогодні українці захищають не лише Батьківщину, рідну землю, близьких людей, вони виборюють також право своїм дітям мати власне майбутнє.

Молімося про милість Господню для дітей:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, нехай зійде милість Твоя на дітей (імена) і всіх дітей, які опіки Твоєї потребують. Збережи їх силою Твоєю, захисти їх від усякої лукавої думки, віджени від них ворога і супротивника, відкрий їхні вуха й очі пізнати Тебе та розуміти заповіді Твої, даруй радість і смирення серцям їхнім. Амінь.