У часи випробувань для України, молитва стає єдиною духовною зброєю, що стоїть на захисті правди і безпеки. Важливість об’єднання незалежно від віросповідання в молитві за військовослужбовців та захисників – у вірі та силі єднання.

Єднання народу у молитві за безпеку та повернення живими наших воїнів

Молитва за Захисників України – об’єднаймося незалежно від віросповідання

У час, коли Україна стоїть перед випробуваннями кожної хвилини, молитва за наших захисників-братів і сестер, стає не лише актом віри, але й об’єднуючою силою всього народу. Ми закликаємо всіх, незалежно від віросповідання, об’єднатися в молитві як біля єдиної духовної зброї, що стоїть на захисті правди Христової, отже правди України.

Молитва за військовослужбовців, є вираженням спільної турботи та підтримки для тих, хто стоїть на передовій в снігу – заради нашої безпеки. Ми благословляємо їх та просимо захисту для кожного з них, твердо вірячи, що це призведе до благословенного повернення додому живими та здоровими.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва це не лише прохання про фізичний захист, але і прохання про духовну міць та віру в тих місцях, де вона згасає. Тільки Господь в силах дарувати мир у серцях наших воїнів та серцях їхніх родин, незалежно від віросповідання, національності та мови якою володіють.

Ми закликаємо всіх і кожного молитовно підтримувати наших воїнів, опікуватися тими, хто є і буде стояти на захисті свободи та цілісності держави. Нехай буде єдність в підтримці та молитві, щоб кожен в окопі, блендажі, відчував силу єднання народу навколо себе.

Молитва за воїнів України!

Царю Небесний, під Твій захист віддаємо усіх Твоїх дітей, воїнів і захисників. Опікуйся ними, благослови, допоможи, щоб живі та здорові повернулися додому! Ти найкращий захист для кожного з них. Ти їх щит і їх меч. Благаємо Тебе: подай їжу там, де її бракує, подай воду там, де її немає, зміцни віру там, де вона згасає.

Господи примилосердний, даруй мир в їхніх серцях і серцях їхніх родин. На Тебе всю нашу надію покладаємо. Тобі єдиному довіряємо.

Духу Святий, веди і провадь наших воїнів, опікуйся всіма, хто є і буде з ними. Будь завжди біля них. Мати Небесна, Пресвятая Богородице, покрий своїм омофором кожного нашого воїна, заступися і молися за них.

Господи, ми наперед вдячні Тобі за Твій захист і допомогу! Ми знаємо, що кращого захисту і підтримки не знайти ніде, ніколи і ні в кого, лише у Тебе, Милостивий Боже! Бо тільки Ти все контролюєш! Слава Тобі Боже наш, слава Тобі. І нехай буде воля Твоя. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія