У Золотоверхому соборі столиці Предстоятель ПЦУ очолив Літургію, молячись за мир і перемогу України.
Божественна Літургія у Золотоверхому соборі: молитви за мир і захисників України
17 листопада 2024 року, у двадцять першу неділю після П’ятидесятниці, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив святкову Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.



Разом із Предстоятелем Православної Церкви України служили єпископ Васильківський Єфрем, братія Золотоверхого монастиря та запрошене духовенство.
Під час Літургії Його Блаженство виголосив проникливе першосвятительське слово, зосередивши увагу на силі молитви у складні часи для країни. Особливу молитву було вознесено до Господа за мир, безпеку Батьківщини та духовну підтримку всіх, хто захищає її свободу.
У храмі лунали молитовні прохання за українських воїнів, народ, владу та за упокій душ загиблих захисників і мирних жителів. Літургія стала свідченням духовної єдності у час випробувань, адже молитва об’єднала священнослужителів і мирян у спільній надії на перемогу добра над злом.
Свято-Михайлівський Золотоверхий собор вкотре став місцем, де голос молитви за Україну звучав гучно й урочисто, нагадуючи про те, що віра та молитва є невід’ємною складовою шляху до перемоги та миру.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Соц.медіа