У часи воєнних дій та випробувань, коли майже вся земля охоплена війною, люди шукають підтримки, надії та сили. Молитва Воїна, втілення духовно-патріотичних почуттів та віри у Божий захист, надає військовим духовну силу, мужність і надію навіть у найтяжчі моменти. Ці слова закликають Бога бути поруч з воїнами, надавати їм захист та мир, і стають натхненням для всіх, хто бореться за свою Батьківщину.

Знайдіть силу та захист у Божій присутності: Молитва Воїна

У часи бойових дій та випробувань, коли війна накриває землю своїм темним покривалом, люди шукають підтримки, надії і сили. У такі моменти духовна підтримка може стати незамінним джерелом сил, віри і впевненості. Слова молитви можуть надати спокою та упевненості у важкі часи, коли воїн стоїть перед небезпекою та смертю.

Молитва “Побудь, мій Боже” авторства Любові Бурак стала втіленням духовно-патріотичних почуттів та віри у велику силу Божого захисту. Ця молитва закликає Бога бути поруч з воїном, який стоїть на полі бою, і просить надати йому силу, мужність і захист у найважчі моменти.

У своїх словах авторка звертається до Бога зі спонуканням не покидати його в часи битви. Вона виражає надію, що Бог буде поруч, надаючи захист і мужність. В молитві згадуються близькі люди, які підтримують воїна – родина, брати та сестри, кохана людина. Вона просить Бога надати силу і мужність, щоб уникнути впадання в безнадію та розпач, і спільно перемогти ворога.

Ці слова молитви виписані вірою, що Бог є всюди, незалежно від обставин і небезпек, які оточують воїна. Воїн вірить, що Бог його захищає, що Його любов та могутність врятує від смерті та небезпеки. Молитва закликає Бога вислухати його прохання та забезпечити захист у важкі моменти.

Молитва “Побудь, мій Боже” є втіленням духовно-патріотичних почуттів та віри в силу Божого захисту. Вона надихає воїнів знаходити силу, віру та надію у Божій присутності. У часи воєнних випробувань, коли навколо панує хаос, ця молитва може стати натхненням та підтримкою для всіх тих, хто стоїть на захисті своєї Батьківщини. Вона нагадує про важливість віри, молитви та сподівання на Божий захист, навіть у найтяжчі моменти.

Молитва Воїна є свідченням про силу духу і віри в Божу поміч та захист. Вона нагадує нам про важливість звернутися до Бога у скрутних моментах і довіряти Йому. Ці слова переносять душу воїна у сферу духовності, де вона може знайти силу і підтримку у Божій присутності.

Молитва “Побудь, мій Боже” стає символом єднання духовності та патріотизму. Вона нагадує нам про велику силу віри, яка допомагає нам подолати випробування та вистояти у найскладніші моменти. Ці слова молитви стають виразом відданості Богу та Батьківщині, підтримкою для всіх, хто стоїть на захисті своєї землі.

Віра та молитва можуть стати сильними інструментами в боротьбі зі злом та випробуваннями. Вони дають силу підтримувати інших, відчувати єдність та надію на краще майбутнє. У часи війни та боротьби, молитва може з’єднувати серця людей і надавати силу не тільки воїнам, але й усім тим, хто відчуває тягар випробувань.

Тому, під час воєнних випробувань, коли небезпека підстерігає кожного, молитва стає необхідним компаньйоном. Вона дарує силу та надію, нагадуючи, що Бог завжди поруч і готовий допомогти. Нехай молитва буде втіленням нашого духовного патріотизму, сплетінням віри та любові до Бога та нашої Батьківщини.

Таким чином, молитва “Побудь, мій Боже” стає підтримкою та виразом духовно-патріотичних почуттів. Вона закликає до єдності, віри та надії у Божому захисті. Нехай ці слова стануть натхненням для всіх, хто стоїть на захисті своєї землі та бореться за свободу і мир.
Слава Вам наші незламні сини і доньки України!

МОЛИТВА ВОЇНА:
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
У цьому полі, у розпал бою.
Серед руїни, посеред краху,
Не дай пізнати глибини страху.
Не дай упасти в зневіру й розпач
І побратимам розбігтись врозтіч,
Коли в набоях сиріє порох,
Коли в обличчя сміється ворог,
Побудь, мій Боже, отут, між нами,
Рукою батька, покровом мами,
Сестри сльозою, брата плечима,
Чеканням милої, її очима.
Коли у серці моїм неспокій,
І мара смерті, мов спалює в попіл,
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
Посеред пекла страшного бою,
Коли душа волає від болю,
Закрий від лиха щитом Любові,
Побудь, мій Боже, незримо присутнім,
І силою сповни мене всемогутньою,
Вдягни мене в лати лицаря духу
І зброю відпла́ти вклади мені в руку,
Врятуй від смерті й кулі ворожої,
Хай ангел-хранитель мене супроводжує,
Побудь, мій Боже, отут, зі мною,
І хай здійсниться Твоя лише Воля!
Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія