У світлі випробувань та гріховних терпінь грішних, молитва до Пресвятої Богородиці, вшановуючи її чудотворну ікону, стає сповненою покаянням і надією на отримання милосердя. Ця молитва звертається до Богоматері з проханням про прощення, захист, і допомогу у покоренні життєвих випробувань. Віруючи в її могутнє заступництво, люди шукають в ній силу подолати гріх та служити Богу.

Покаяння та благодарність перед Почаївською чудотворною іконою

Почаївська Матір Божа – незмінна опора та надія для українського народу, який завжди прагне до справедливості, миру і благополуччя. Ця святиня втілює в собі духовну силу і пророчість українського духу, її надзвичайна значущість відчувається у кожному молитовному зверненні.

У важкі часи іспитів та випробувань, коли серця наповнені турботами і занепокоєннями, молитва до Почаївської Матері Божої стає могутнім засобом сповнення душевної рівноваги. Світлий промінь її благодаті проникає в найглибші куточки серця, надихаючи нас на віру в майбутнє та силу для подолання будь-яких труднощів.

Український народ має велике бажання вимолити справедливу перемогу для своєї Батьківщини. Молитва до Почаївської Матері Божої стає виразом цього бажання, об’єднанням душ та надій всіх, хто мріє про мирне та процвітаюче майбутнє України. Її чудотворний образ нагадує нам, що навіть у найважчі моменти нашої історії, доля нашої країни в Божих руках, і невичерпний джерело сили – віра.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Підносячи молитви до Почаївської Матері Божої, ми виражаємо свою вдячність за її незламну підтримку та материнську турботу. Вона служить об’єднавчою силою для всіх шукачів духовної гармонії та єдинства. Її материнські долоні обіймають нас у важкі миті, наділяючи нас силою та рішучістю на шляху до світлого майбутнього.

Сповнені віри і сподівання, ми продовжуємо піднімати наші молитви до Почаївської Матері Божої, благаючи її допомогти нам знайти справедливість, мир і процвітання для нашої України. Її благословення наділяє нас невичерпними можливостями та вірою у те, що разом ми здатні здолати будь-які виклики та подолати перешкоди на шляху до нашої спільної мети.

Нехай Почаївська Мати Божа оберігає наш народ, приносячи віру, надію та силу усім тим, хто шукає благословення та допомогу. Нехай наші молитви будуть прийняті, і майбутнє України буде насичене миром, світлом і добром.

Молитва до Пресвятої Богородиці на честь Почаївської чудотворної ікони:

До Тебе, о Богомати, молитовно звертаємося ми, грішні, згадуючи Твої чудеса, явлені у святій Почаївській лаврі, і за свої уболіваючи гріхи. Знаємо, Владичице, знаємо, що не подобає нам, грішним, чого-небудь просити, тільки того, щоб Праведний Суддя беззаконня наші простив. Усе бо, що ми в житті перетерпіли, скорботи, і недолю, і хвороби, як плоди наших беззаконь, виросли нам; Бог попустив це для нашого виправлення. Тому все це істиною і судом Своїм навів Господь на грішних рабів Своїх, що в печалях своїх до заступництва Твого, Пречиста, вдаються і з розчуленим серцем до Тебе взивають так: гріхів і беззаконь наших, Блага, не пом’яни, але піднеси пречисті руки Твої до Сина Твого і Бога, щоб Він простив нам вчинене нами, щоб за незчисленні наші невиконання обіцяння лиця Свого від рабів Своїх не відвернув і щоб благодаті Твоєї, яка допомагає нам у спасінні, від душ наших не відняв. Так, Владичице, будь спасінню нашому заступницею і слабкодухістю нашою не погордуй, зглянься на стогони наші, що в бідах і скорботах наших перед чудотворним Твоїм образом возносимо. Просвіти зворушливими помислами розум наш, віру нашу укріпи, надію утверди, дар найсолодшої любові сподоби прийняти.
Цими ж, Пречиста, даруваннями, а не хворобами і скорботами, життя наше до спасіння приводиться, але від зневіри і відчаю душі наші охорони, позбав нас, слабких, від бід, що надходять на нас, і недолі, і наклепів людських, і нестерпних хвороб. Даруй мир і благоденство Україні нашій заступництвом Твоїм, Владичице, утверди православну віру в країні нашій і в усьому світі. Церкву апостольську і соборну на приниження не віддай, устави святих отців навіки непохитними збережи і всіх, хто до Тебе вдається, від рову згубного спаси. Ще ж і єрессю зваблених братів наших або тих, що спасительну віру у гріховних пристрастях згубили, знову до істинної віри і покаяння наверни, щоб, разом з нами Твоєму чудотворному образу поклоняючись, Твоє заступництво сповідували.
Сподоби ж нас, Пречиста Владичице Богородице, ще в цьому житті перемогу істини Твоїм заступництвом побачити, сподоби нас благодатну радість раніше нашої кончини сприйняти, як у давнині насельників почаївських Твоїм явленням переможцями і просвітителями агарян показала Ти, щоб усі ми, вдячним серцем разом з ангелами, і пророками, і апостолами, і з усіма святими Твоє милосердя прославляючи, віддавали славу, честь і поклоніння в Тройці славимому Богу, Отцю, і Сину, і Святому Духу, навіки віків. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія