Молитва для воїна відіграє ключову роль у підтримці його внутрішньої сили та моральної стійкості. Ця молитва допомагає зосередитися під час складних моментів на полі бою, відображаючи надію на мир та безпеку для військового та його рідних. Додатково, текст містить молитви за рідних та на добру справу.

Знайти моральну підтримку та сміливість на полі бою

Молитва для воїна має важливе значення, оскільки допомагає знайти внутрішню силу, моральну підтримку та спрямованість. Вона може надати сміливості та сприяти зосередженню під час важких моментів на полі бою. Молитва також може відображати надію на мир і безпеку для себе та своїх рідних.

МОЛИТВИ ЗА РІДНИХ
Коли ми згадуємо наших батьків, які часто перебувають далеко від нас, можемо молитися так:

Боже наш, Ти дав нам заповідь шанувати батьків наших, почуй молитву мою про них та помилуй їх (або: упокой душі їхні).

Коли думаємо про своїх рідних, про дружину та дітей, будемо просити Господа благословити нашу родину:

Від Тебе, Господи, ми отримуємо усі дари добрі. Благослови родину мою. Нехай усі рідні мої будуть угодні Тобі. Нехай царює у моїй родині мир та любов.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

МОЛИТВИ НА ДОБРУ СПРАВУ
Перед початком доброго діла

Милосердний Боже, Отче і Господи, дай мені жадати всім серцем тільки того, чого потребує від мене Твоя свята воля. У всякому ділі дай мені силу шукати перш за все виконання святих Твоїх заповідей. Настав мене на Твою праведну путь і навчи у всякій справі не сходити з неї. Створи моє життя таким, щоб я міг робити все з волі Твоєї, дай мені силу виконати Твої святі заповіді. На всіх стежках життя мого підтримай мої слабкі сили, оборони від лукавої спокуси і благослови на все добре, чисте і святе, щоб і словами уст моїх і всіма ділами життя мого я прославляв святе ім’я Твоє, Бога Великого, для нас, людей, Милосердного Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Подяка після завершення доброго діла

Всемогутній Боже, Милосердний Отче! Ти не потребуєш нічого від мене, знаючи мою бідність перед Тобою. Але Ти дав мені ласкаво Твою заповідь прославляти Тебе і приносити подяку мого вдячного серця.

Великий Боже, Милосердний Отче! Яку, достойну величі Твоєї, подяку можу я скласти Тобі? Віруючи у Твою милість до мене, грішного, у Твою всепрощаючу любов, я приношу Тобі в ім’я Сина Твого, нашого Спасителя і Визволителя, жертву хваління, жертву славословлення мого відданого Тобі і вдячного серця. Дякую Тобі за усе добро, яке Ти вчинив мені. Ти благословляєш мене у кожній хвилині життя мого, Ти настановляєш мене на все добре, чисте і святе. Ти підтримуєш мене і ведеш мене по дорозі Твоїй, Ти приводиш мене терпляче до вічного блаженства у Твоїм Небеснім Царстві, прощаючи з любов’ю мої провини.

Нехай же слава, честь і поклоніння Тобі, Богу Вічному, ніколи не замовкнуть у серці моїм, нехай воно славить Тебе, Бога Милосердного, в Тройці Святій Єдиного, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія