Ранкові молитви мають велике значення для кожного військослужбовця. Піднімаючись зі сну, ми відчуваємо вдячність Пресвятій Трійці за її милості, які Бог щедро нам надає. Ми не станемо забутими у Його очах через наші гріхи, але Божа любов відновлює наші сили, даруючи нам новий день.

Почати ранок молитвою – це наш обов’язок християнина перед Господом та свідчення нашого прагнення духовної рівноваги. Вона просвічує наше мислення, допомагаючи зосередитися на слові Божому та вчити Його заповіді. За допомогою молитви, ми відкриваємо серце для розуміння Божого наміру та навчаємось діяти відповідно до Його волі.

Наші молитви – це вираз вдячності, воля діяти за заповідями, і засіб зв’язку з Богом. Розпочинаючи день з молитви, ми ввіряємо своє життя в руки Божі, вірячи, що Він допоможе нам подолати всі виклики.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Така ранкова зустріч із Богом надає сили, впевненості та внутрішнього миру. Військова служба вимагає міцного духу та рішучості – молитва допомагає нам знайти цю міць у Божому велінні.

Пам’ятаймо: молитва – це наше з’єднання з Богом, присвячення Йому нашого життя та прагнення служити в Його Ім’я.

ВРАНІШНІ МОЛИТВИ

Від сну піднявшись, дякую Тобі, Пресвята Тройце, Боже наш, що Ти з великої милості Твоєї і довготерпіння не прогнівався на мене, лінивого та грішного, і не дав мені загинути з моїми гріхами, але, з властивим Тобі чоловіколюбством, підняв мене від сну, щоб з ранку прославляти владу Твою. І нині просвіти мої очі мисленні, відкрий мої уста, щоб навчатися слова Твого, і розуміти заповіді Твої, і чинити волю Твою, і вихваляти Тебе в сердечному сповіданні, і в піснях славити всесвяте ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія