У день пам’яті жертв Бабиного Яру, 29 вересня 2023 року, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія архієпископ Агапіт приєднався до міжконфесійного молитовного заходу на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”. У заході також взяли участь представники різних релігійних груп та громадські діячі.

Високопреосвященнійший Агапіт та представники різних релігій взяли участь у заходах пам’яті в Бабиному Яру Києва

29 вересня 2023 року в день пам’яті жертв Бабиного Яру, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія – архієпископ Агапіт, взяв участь у міжконфесійному молитовному заході на вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.

Захід проводився на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

У молитві також взяли участь представники християнських та іудейських релігійних організацій, представники органів влади, громадськості.

[thb_button style=”style2″ full_width=”true” size=”x-large” color=”black” border_radius=”pill-radius” thb_shadow=”thb_shadow” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fuoc_ocu|title:%D0%9D%D0%B0%D1%88%20%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC|target:_blank” icon=”fab fa-telegram”]

Щороку, цей захід проводиться за ініціативи та підтримки Світового Конґресу Українців, Українського інституту національної пам’яті у співпраці з Державною службою України з етнополітики та свободи совісті та Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)