Молитва за Перемогу у храмі Києво-Печерської лаври об’єднала духовенство та бійців у спільному зверненні до Бога.
Спільна молитва у Києво-Печерській лаврі об’єднала захисників та духовенство на шляху до омріяної Перемоги
17 жовтня 2024 року у військовому храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», що розташований на території Нижньої лаври, відбулося богослужіння за Україну. Молебень очолив намісник Києво-Печерської лаври, єпископ Бориспільський Авраамій. У спільній молитві за Перемогу нашої Батьківщини разом з владикою взяли участь братія обителі та військовослужбовці 1-го батальйону оперативного призначення Першої Президентської бригади НГУ «Буревій».



Після богослужіння владика Авраамій висловив щиру подяку бійцям за їхню мужність та самопожертву у боротьбі за рідну землю. Він підкреслив, що Києво-Печерська лавра завжди залишатиметься місцем, де воїнів зустрічатимуть з радістю, де вони знайдуть підтримку, молитву і духовну силу. Особливо наголосив на тому, що героїзм захисників допомагає не лише звільнити Україну від ворога, але й визволити від духовного рабства, що нав’язувалося довгі роки у вигляді єретичного вчення «руського міра».
Владика завершив промову впевненістю, що спільними зусиллями Україна неодмінно досягне своєї мети – омріяної Перемоги.
Соц.медіа