У четвер, 9 листопада 2023 року, митрополит Левкадії та Ітаки, прп. пан Феофілос, надіслав запрошення Вселенському Патріарху для першого офіційного візиту. Подія, яка визначить новий етап у духовних та культурних зв’язках цієї митрополії.

Історичний Запрошення: Митрополит Левкадії та Ітаки Зустрічає Вселенського Патріарха

У четвер, 9 листопада 2023 року, прп. Митрополит Левкадії та Ітакі, пан Феофілос, разом із своїм духовенством та представниками місцевого уряду, висловив свою щирість та повагу до Матері-Церкви. Разом із настоятелем монастиря та іншими віруючими, він направив запрошення Вселенському Патріарху відвідати цю митрополію та прийняти участь у святкуванні свята Святого Духа.

На заході брали участь ігумен Панагії Фанероменіс Левкада, паносол. Архимандрит п. Никифорос, а також прп. Пани Атанасіос Каввадас і Хараламбос Кало, члени парламенту та мери Левкади та Ітакі, відповідно, разом з іншими представниками місцевого уряду.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит Левкадії та Ітакі висловив глибоку пошану до Церкви та спільноти вірян. Разом із своїми товаришами він висловив запрошення Вселенському Патріарху для участі у святкових подіях, які відбудуться під час свята Святого Духа.

Відзначимо, що це історичний момент, оскільки це буде перший офіційний візит Вселенського Патріарха до цієї І. Митрополії Іонічних островів. Заходимо у важливий етап в розвитку духовних та культурних зв’язків у цьому благословенному куточку світу.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION