Українські художники Олександр Клименко та Соня Атлантова презентували проєкт «Ікони на ящиках з-під набоїв» в столиці України. Серія картин присвячена пам’яті загиблих бійців бригади Територіальної оборони Києва та Київської області. Кожна ікона має свій власний образ та метафору, що передає спогади та враження митців від спілкування з учасниками бойових дій. Ці іконостаси, зображені на твердих поверхнях ящиків, забезпечують мобільність та здатність дійти до широкої аудиторії. Виставка цих художніх робіт буде представлена в Софійському соборі в травні. Проєкт Олександра Клименка та Соні Атлантової є ще одним способом вшанування пам’яті та показу поваги до бійців, які пожертвували своїм життям в боротьбі за мир та безпеку в Україні.

Українські художники створили іконостаси на ящиках з-під набоїв, щоб вшанувати пам’ять загиблих бійців.

Вчора у столиці України, у Софії Київській, відбулася презентація цікавого проєкту від мистецького дуету Олександра Клименка та Соні Атлантової. Їхні робота «Ікони на ящиках з-під набоїв» — це серія картин, яка присвячена пам’яті загиблих бійців із бригад Територіальної оборони (ТРО) Києва та Київської області.

Проєкт, який був представлений на презентації, складається з кількох ікон, створених на поверхнях ящиків з-під набоїв. Ці іконостаси, зображені на твердих поверхнях ящиків, забезпечують мобільність та здатність дійти до широкої аудиторії. Кожна ікона має свій власний образ і метафору, яка передає спогади та враження митців від спілкування з учасниками бойових дій.

Виставка цих художніх робіт буде представлена в Софійському соборі в травні. Дата відкриття виставки ще не оголошена, але організатори проєкту запевняють, що про це будуть повідомляти заздалегідь.

Ініціатива мистецького дуету знайшла відгук у середовищі багатьох відвідувачів, які вважають, що такі роботи допомагають зберегти пам’ять про важливі події в історії України, а також про загиблих бійців. Також, вони можуть бути використані для навчання та створення нових інформаційних матеріалів, які відображають життя і діяльність бійців ТРО.

Україна є країною, де багато хто має велику повагу до військових, які захищають нашу країну та наш спокій. Проєкт Олександра Клименка та Соні Атлантової є ще одним способом вшанування пам’яті та показу поваги до бійців, які пожертвували своїм життям в боротьбі за мир та безпеку в Україні.

Мистецтво завжди було важливим аспектом нашої культури, а також засобом відображення та відтворення історії нашої країни. Проєкт Олександра Клименка та Соні Атлантової — це яскравий приклад того, як мистецтво може бути використане для відображення важливих історичних подій та пам’яті про них.

Виставка, яка буде представлена в Софійському соборі, буде цікавою та пізнавальною не тільки для мистецтвознавців, але й для всіх, хто цікавиться історією та культурою України. Ікони на ящиках з-під набоїв не лише показують мистецький талант Олександра Клименка та Соні Атлантової, але і надають можливість відчути глибину та значущість подій, які вони відображають.

Ми повинні пам’ятати про наших героїв, які присвятили свої життя боротьбі за нашу країну. Проєкт Олександра Клименка та Соні Атлантової допомагає нам зберегти цю пам’ять та вшанувати їхні жертви. Він надає можливість кожному з нас зрозуміти, що ці люди були справжніми героями, які зробили все можливе, щоб захистити нашу країну від агресорів.

Слава Україні! Полеглим героям – Слава, Слава, Слава!

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія