257px-Holodomor_icon.svg

Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії ХХ століття. 3 мільйони 941 тисяча померлих. 6 мільйонів 122 тисячі ненароджених. Таких жахливих втрат зазначала Україна від спроектованного та реалізованного вищим керівництвом СРСР та УРСР штучного голоду.

Відзначаючи сьогодні День пам’яті жертв Голодомору, ми підносимо свої молитви до Господа, аби Він упокоїв наших страдників та прийняв їх до Своїх вічних осель. Цей день сьогодні також закликає український народ до вдумливості та політичної тверезості.

Ми маємо усвідомити – Голодомор 1932-1933 рр. був не трагічним збігом обставин або “Божим напоумленням” народу за гріх революції та паплюження православних святинь (як вважає нинішній глава УПЦ МП Митрополит Онуфрій). Метою організованного Сталіним та його посібниками штучного голоду було фізичне знищення частини українських селян та придушення українського національного руху.

Молитовно згадуючи сьогодні жертв Голодомору, дамо собі обіцянку не зрадити пам’ять мучеників та відстояти нашу свободу та суверенітет від дітей диявола, які сьогодні намагаються в черговий раз знищити нашу державність.