10 грудня 2023 року, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі Києва. Співслужили митрополит Білоцерківський Євстратій, єпископ Васильківський Єфрем та братія монастиря. В ході святкового богослужіння владика звернувся до вірян із першосвятительською проповіддю та виголосив молитви за мир і безпеку в часи загрози для Батьківщини. Молитовні прохання також були висловлені за захист воїнів та спокій душ усіх, хто помер під час війни.

Блаженніший Предстоятель Епіфаній виголосив молитви за мир і захист Батьківщини у двадцять сьому неділю після П’ятидесятниці

У двадцять сьому неділю після П’ятидесятниці, 10 грудня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Варваринському приділі кафедрального Свято-Михайлівського Золотоверхого собору столиці.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Білоцерківський Євстратій, єпископ Васильківський Єфрем та всечесна братія монастиря.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)