Патріарх Варфоломій та Прем’єр-міністр Греції обговорили актуальні питання та ініціативи в контексті стихійних лих і кліматичної кризи.

Патріарх Варфоломій і Кіріакос Міцотакіс розглянули актуальні питання та плани на майбутн

Архієпископ Флавіан Вселенський Патріарх Варфоломій зустрівся з Екзохом та прем’єр-міністром Греції, паном Кіріакосом Міцотакісом, у середу, 11 жовтня 2023 року, у другій половині дня в Megaro Maximos.

Вітаючи Вселенського Патріарха, прем’єр-міністр Греції подякував йому “за послання підтримки та любові в дуже важкий останній місяць зі стихійними лихами”. Пан Міцотакіс продовжив, сказавши Його Святості, що “кожного разу, коли я бачу вас, я думаю про те, яким піонером ви були в питаннях кліматичної кризи, яку, на жаль, зараз ми переживаємо дуже інтенсивно”.

У відповідь Вселенський Патріарх привітав Його Ексцеленцію. Пана Міцотакіса за успіхи його партії під час останніх виборів і побажав йому сил продовжувати роботу. “Як Церква ми бажаємо і молимося за нашого Геноса”, – додав Його Святість.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після цього відбулася 45-хвилинна зустріч, під час якої обговорювалися питання, що становлять взаємний інтерес.

Під час візиту до Прем’єр-міністра Греції Його Святість супроводжував преп. Митрополит Геронта Халкидонська п. Еммануїл. Під час зустрічі заступник міністра закордонних справ екз. Посол Александра Пападопулу, а також директор дипломатичного офісу прем’єр-міністра екс. Посол Анна-Марія Бура.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION