Президент України Володимир Зеленський в своєму останньому зверненні до нації заявив, що Україна зміцнює свою державність, обороноздатність і духовну незалежність під час повномасштабної війни з Росією, і не втратила жодного тижня. Він закликав українців бути єдними та не втрачати віру у перемогу над агресором, і наголосив на важливості співпраці з партнерами зі світу, які підтримують Україну у боротьбі з Росією.

Україна не втратила жодного тижня за час війни з Росією”, – Володимир Зеленський закликає до єдності та віри в перемогу

Президент України Володимир Зеленський в своєму останньому зверненні до нації заявив, що Україна не втратила жодного тижня за час повномасштабної війни з Росією. Навпаки, країна постійно зміцнює свою державність, обороноздатність і духовну незалежність. Президент зазначив, що з дня вторгнення Росії на Донбасі і анексії Криму, Україна продемонструвала свою здатність протистояти агресору і бути єдиною в складні часи. Зеленський також наголосив на важливості співпраці з партнерами зі світу, які підтримують Україну у боротьбі з Росією. У своєму зверненні до нації, президент закликав українців бути єдними та не втрачати віру у перемогу над агресором.

Про це він сказав у своєму зверненні до нації 29 березня 2023 року.

“Україна не втратила ще жодного тижня за час повномасштабної війни: постійно додаємо сили нашій державі, міцності – нашим Силам оборони та безпеки, впевненості – нашому руху, руху до перемоги. Сьогодні ще й зроблено крок на зміцнення духовної незалежності нашої держави, на захист нашого суспільства від старих і цинічних московських маніпуляцій релігією. Україна – це територія найбільшої релігійної свободи у нашій частині Європи. Так – від 91-го року. Так – буде завжди”, – сказав Зеленський.

Він подякував всім, хто дбає про Україну і її громадян, і хто підтримує українську боротьбу за незалежність. Він також привітав українських воїнів, які захищають суверенітет і територіальну цілісність країни в умовах важкої війни.

“Слава нашим воїнам! Слава Україні!”, – підсумував президент.