Дорогі браття і сестри!

У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня хрещення Київської Русі – України!

Благословенне свято Хрещення Русі-України є символом нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. У серцях українців цей день означає спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави, єдність нашого державного і духовного начала. Сьогодні з особливим значенням згадуємо слова вікопомного Митрополита Мефодія, які закарбувались в пам`яті поколінь: “Один народ, одна мова, одна Церква…”.

Нині наша молода Православна Церква України переживає тяжкий період становлення та визнання, але ми знаємо, що Бог не дає тих випробувань, які Церква не спроможна витримати. Тому духовенству та нам, вірянам, потрібно гідно витримати всі випробування, які випали на долю нашої святої Церкви і свято вірити, що Всевишній почує молитви і пошле мир та процвітання. Адже кожному буде по вірі його.

То ж не втрачаємо віри, укріплюємо її щирими молитвами, світлими помислами та богоугодними діяннями. Нехай наша віра ніколи не згасає, а приносить у кожну домівку теплоту, добро, щастя і любов!

З повагою та молитвою,

Голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Наталія Шевчук