Військовий капелан, отець Гарнізонного храму Свв. апп. Петра і Павла Всеволод Семененко в ефірі Тvoemisto.tv зачитав молитву за захисників України.

Під час війни завжди є непередбачувані моменти, які можуть викликати тривогу і страх, але найбільший страх для людини – залишитись без Бога. Про це під час марафону на тему «Чому Росія хоче нашої паніки та як підготувався Львів?» розповів військовий капелан, отець Гарнізонного храму Свв. апп. Петра і Павла Всеволод Семененко.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА

Передвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною потугою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і доньок, що, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою у миті випробувань і світлим обрієм у сутінках загроз. Увінчай їхні зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над кривдою. Підведи кожного, хто спіткнеться; поверни кожного, хто загубиться; звесели кожного, зраненого серцем; воскресіння даруй усім полеглим за своїх братів і сестер. Зроби їх надійною опорою для українського народу – його щитом і його надією. А в грізному клекоті бою дай кожному з них сили й відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги.

Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний світанок, а на його сторожі нехай вірно стоїть відважний захисник України – український воїн!