Свято Вознесіння Ісуса Христа, яке відзначається 25 травня, є радісним та надійним моментом для віруючих. Воно символізує завершення місії Христа на землі та піднесення до неба. Вознесіння Христа принесло сподівання та підтвердження Божої присутності у житті людей, що допомагає подолати випробування та знаходити силу віри у складних часах.

25 травня – святковий день, коли віра наповнює серця

Вознесіння Господа: Радість і надія в серці кожного віруючого

25 травня, віряних Православної Церкви наповнює радість та надія, адже саме в цей день відзначається Вознесіння на небо Господа Ісуса Христа, яке стало завершальним етапом Його місії на землі.

Згідно зі Священним Писанням, після Свого Воскресіння, Ісус Христос з’явився своїм учням, підтверджуючи факт свого тілесного Воскресіння та загоюючи їх сумніви. Він підготував своїх послідовників до настання П’ятдесятниці, коли Господь обіцяв послати Святого Духа.

Урочистість Вознесіння Христа відбулася на горі Єлеон, коли Ісус благословив своїх учнів та піднявся до неба перед їхніми очима. В цей момент з’явилися два ангели, які сповістили присутніх про повернення Христа у другому пришесті. Заповнені радістю, учні повернулися до Єрусалиму, де через кілька днів отримали Духа Святого.

Вознесіння Ісуса Христа символізує завершення процесу визволення людської природи від гріха і смерті. Христос підняв нашу природу до Божої Трійці, даруючи нам спільність з Богом Отцем. Незважаючи на те, що він залишив землю, Ісус Христос завжди з нами, чуючи наші молитви та підтримуючи нас у нашому духовному шляху.

Вознесіння Христа є свідченням Божої любові та турботи про кожного віруючого. Воно наповнює нас надією, що Господь завжди поруч у всіх складних моментах життя. Саме ця свідомість допомагає нам пройти через випробування та подолати будь-які перешкоди на нашому шляху.

З нагоди цього святкового дня, ми хотіли б привітати всіх наших шановних читачів. Бажаємо кожному з вас відчувати Божу присутність, Його любов та турботу. Нехай Вознесіння Христа стане для нас невід’ємним переконанням, що в складних моментах нашого життя, Господь перебуває з нами та допомагає нам. З Його присутністю неможливо зазнати поразки.

Молитви на Вознесіння Господнє:

Господи Ісусе Христе, Боже наш, що зійшов з небесних висот заради нашого спасіння і сповнив нас духовною радістю у святі й світлі дні воскресіння Твого, а по закінченні земного служіння Твого вознісся від нас на Небо зі славою і сів праворуч Бога і Отця! У цей ясний і світлий день Божественного вознесіння Твого на Небо земля святкує і торжествує, Небо сьогодні тішиться вознесінням Творця всесвіту, люди повсякчас прославляють, бачачи, що природа їхня, яка заблукала і впала, вже на раменах Твоїх, Спасе, спочиває і на Небо возноситься, ангели веселяться промовляючи: «Хто Цей, що приходить у славі, сильний у боротьбі, Він насправді Цар Слави?!

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія