14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших захисників. 

В День захисника України ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка за покликом серця і патріотизму одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил. Цей день об`єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв!

З особливими словам вдячності хочеться згадати всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва та теперішніх воїнів, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України. 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення цих важливих свят в житті кожного українця. Будьте надійною опорою для ваших рідних і близьких. Щастя вам, здоров’я, наснаги та удачі. Хай мир і злагода запанує під небом України!

14 жовтня вшановуємо всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу й висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чиї героїчні дії, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь.

Вічна Пам’ять Героям, котрі віддали своє життя за кращу долю нашого народу!
Слава Україні! Героям Слава!