Голова Наталія Шевчук висловлює глибоку повагу та гордість за нашу державу, вшановуючи День Державності та 1035-річчя Хрещення Русі-України, нагадуючи про величний вибір святого Володимира Великого і закликаючи дбати про національну спадщину та єдність.

ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” вітає українців із святковими подіями.

Шановні українці!

Вітаю вас зі святковими подіями – Днем Державності та 1035-річчям Хрещення Русі-України!

Сьогодні, як голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, з почуттям глибокої поваги та гордості за нашу державу вітаю всіх і кожного, адже ми разом відзначаємо та переживаємо важливі моменти в історії України. День Державності символізує нашу незалежність, національну гідність та єдність, що стають міцнішими з кожним роком.

Також, це чудова нагода згадати подвиг святого Володимира Великого, рівноапостольного князя, який обрав для нашої землі християнство, відкривши шлях духовного просвітлення та єднання народу. Його величний вибір став основою для формування нашої культури та національної ідентичності.

У нашій місії ми покликані нести подальшу спадщину святого Володимира, шанобливо дбаючи про наші корені, культурну спадщину та духовні цінності. Нехай наше життя стане світлим прикладом відданості нашій країні та її народу.

Зичу всім нам міцної єдності, мудрості та національної самосвідомості у важливих днях для нашої України. Нехай святковий настрій наповнить наші серця радістю, а Господь благословить нашу державу на шляху до мирного та процвітаючого майбутнього.

З найщирішими побажаннями,

Наталія Шевчук
Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія