Камінь що занедбали будівничі,
став наріжним каменем, від Господа це сталося
і дивне воно в очах наших… 
 
Сьогодні, 21 жовтня 2017 р.Б., душерозпорядник Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Митрополита Мефодія, наш духовний наставник та добрий пастор парафії святих Жон-Мироносиць митрофорний протоієрей отець Роман Будзинський святкує 10-ти річчя з дня ієрейських свячень.
 
Високопреподобний отче Романе!
 
Дозвольте щиросердечно привітати Вас від «Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія». Бажаємо наснаги й витривалості у справі спасіння людських душ і якомога більше духовних плодів.
 
Десять років тому у кафедральному соборі святого Апостола Андрія Первозванного, у м. Києві де проповідував євангельські істини Сам апостол Андрій, 21 жовтня 2007 р.Б. через рукопокладання Предстоятеля, Української Автокефальної Православної Церкви, Блаженнішого Мефодія, на Вас зійшов Дух Святий, що поставив Вас на це величне, ні з яким земним незрівнянне служіння.
 
Рука Божа відразу проявилася на Вас, Всечесний отче, і завдяки харизмі й енергійності, Ви стали для нашого Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Мефодія міцною опорою та підтримкою у розбудові Нашої Святої Церкви. Великі труднощі й перешкоди стають на заваді, але з Божою допомогою Ви здолаєте всі перепони і виконаєте  ту святу справу, яка була поставлена Господом і Православною Церквою.
 
Як настоятель парафії, Ви неабияк турбуєтесь з батьківською опікою про свою паству. Прийняті рішення виважені й помірковані, в них відчувається духовний і життєвий досвід. Своїм особистим прикладом як священик, своїми проповідями і настановами, допомагаєте вірянам духовно й інтелектуально удосконалюватися на шляху до спасіння. Але скільки б чудових ми не говорили слів на Вашу адресу, красномовнішими за них є добрі справи.
 
Господь благословив Вам важливий і складний шлях духовного служіння. Двері Вашого серця завжди відкриті для всіх, хто шукає підтримки, допомоги, наставлення, поради, молитви! Ми вдячні і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, сил душевних і тілесних, терпіння і Божого благословення на многії і благії літа!
 
Голова та колектив Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія