Сьогодні, у свято Покрову Пресвятої Богородиці, відмічають аж чотири свята! Адже 14 жовтня – це День Покрови Пресвятої Богородиці, День Заснування Української Повстанської армії, День українського козацтва та День захисника України. Ці свята впродовж століть нерозривно сплелися між собою в прадавній історії українського народу.

Цариця Небесна, Заступниця, Небесна Воєвода, непереможна Перемога – саме так ми величаємо Пресвяту Богородицю. Ці імена підкреслюють ту з Її якостей, що найбільше прийшлася до душі нашому народу, а саме – її покровительство та заступництво всього християнського люду від ворогів видимих та невидимих.

З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Козаки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день. Й нині вона ревно оберігає українське військо від ворогів.

Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія щиро вітає Вас з цими Великими святами і дякує усім захисникам нашої неньки-України! Нехай Божий покров завжди буде з Вами! Нехай Його рука покриває Вас від усякої печалі і смутку і дає захист, надію, віру і любов! Бажаємо Вам Божих благословень і багатьох років щасливого життя в любові!

 

Прес-служба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія