Його Високопреподобію

протоієреєві РомануБудзинському,

настоятелеві парафії

Святих Жінок-Мироносиць

с. Почапинці Тернопільської обл.,

духівнику Фонду пам’яті

Блаженнішого Митрополита Мефодія

Ваше Високопреподобіє, дорогий отець Романе!

Сердечно вітаємо Вас зі знаменною подією у Вашому житті – 38-ю річницею від дня народження. Подібно до свого небесного покровителя святого Романа Кесарійського, Ви в главу життя поставили Христа, маючи перед своїм духовним поглядом найвищий зразок Спасителя світу.

Заслугою Ваших віруючих батьків п. Василя та п. Марії Будзинських стали перші, ще тоді непевні дитячі кроки до храму. Коли ж премудрий і вічний Бог призвав Вас до пізнання істинного Сонця Правди, Спасителя нашого Ісуса Христа, через опіку та виховання Вашого духовного батька, отця Володимира Простак, Ви з готовністю відгукнулися на цей заклик і з ревнощами про славу Господню почали працювати над обробітком церковної ниви.

Будучи випускником Тернопільської Духовної Семінарії та Академії, Ви багато років присвятили служінню Українській Автокефальній Православній Церкві.

Несучи священичий послух у Кафедральному соборі Різдва Христового в м. Тернополі, спершу іподияконом Митрополита Мефодія, пізніше дияконом і священиком, секретарем Його Блаженства, Ви здобували щиру любов і повагу побратимів, пастирів і прихожан храму.

Відрадно свідчити, що священиче служіння Ви ревно виконуєте з властивою Вам завзятістю, дбаючи про те, щоб в увіреному Вашому пастирському піклуванні всі поступали «зі всякою смиренною мудрістю, лагідністю і довготерпінням, зглянувшись один на одного з любов’ю».

Ви завжди з повною віддачею сил працюєте в Його винограднику, виявляєте приклад відповідального ставлення до того, що на Вас покладається. Результатом цього стало утворення дружної церковної общини в селі Почапинці, що є прикладом самоорганізації православних мирян, прагнучих спільно здійснювати своє служіння Богові і ближнім.

Наділивши Вас багатьма талантами, Господь дає Вам і необхідні сили, мужність, упокорювання і терпіння для гідного дотримання на нелегкому, але благодатному і рятівному шляху свідоцтва про Христову Правду.

Паства, яку Ви духовно окормляєте, особливо відчуває життєлюбність, доброзичливість, уважність, чуйність, завдяки яким Ви здобули заслужену любов і глибоку повагу в Тернопільській Єпархії УАПЦ (ПЦУ).

Поздоровляючи Вас, возносимо свої палкі молитви перед Святим образом Тернопільської Матері Божої про дарування Вам фортеці духовних і тілесних сил, щоб Ви ще протягом багатьох років так само старанно здійснювали пастирське служіння на благо нашої Матері-Церкви, Вітчизни і народу Божого! Нехай Всемилостивий Господь, який утримує життя кожного з нас, оберігає Вашу прекрасну родину, батьків, рідних і друзів на многії і благії літа!

З повагою,

колектив і голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія»

Наталія Михайлівна Шевчук