Голові Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополіта Мефодія

Вельмишановна пані Наталіє!

Висловлюємо слова щирої вдячності за запрошення на експертний круглий стіл “Об’єднаємо Церкву — об’єднаємо Україну: Спадщина Митрополита Мефодія та консолідація Українського Православ’я”, а також на урочисте відкриття виставки пам’яті Блаженнішого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.

Сьогодні Національний університет “Острозька академія” продовжує місію Острозької академії XVI ст. Адже цей освітньо-культурний осередок, заснований князем Василем-Костянтином Острозьким, завжди стояв біля витоків релігійної толерантності та консолідації. Наш університет всіляко вітає і підтримує ініціативи, спрямовані на популяризацію духовно-моральних та християнських цінностей — є майданчиком низки конференцій, семінарів, конкурсів та олімпіад серед молодого покоління, присвячених християнській етиці та вивченню Святого Письма.

У силу об’єктивних обставин, на превеликий жаль, ми не зможемо бути присутніми на Ваших заходах. Від імені спудеїв і колективу вітаємо Вас із відкриттям виставки й проведенням круглого столу. Бажаємо плідних дискусій, конструктивних результатів та позитивних вражень. І пам’ятайте — Острозька академія подумки з Вами!

 

З правдивою повагою
ректор Національного університету
“Острозька академія”, Герой України
проф. Ігор Пасічник