Українська Православна Церква Московського Патріархату реагує на “Патріарший календар” Російської Православної Церкви, наголошуючи на важливості отримання офіційної інформації з визнаних джерел. Церква закликає вірян уникати маніпуляцій та отримувати інформацію лише з офіційних видань.

Церква закликає вірян уникати маніпуляцій та звертатися до офіційних джерел для отримання правдивої інформації

У зв’язку зі з’явою “Патріаршого календаря” Російської Православної Церкви (РПЦ), Українська Православна Церква Московського Патріархату (УПЦ МП) реагує, наголошуючи на необхідності отримання офіційної інформації лише з визнаних джерел.

В офіційному повідомленні, розміщеному на сайті УПЦ МП, вказується, що ця вимога поширюється на всі аспекти церковного життя, включаючи інформацію, яка міститься в церковних календарях. Церква закликає вірян уникати маніпуляцій та звертатися виключно до їхніх офіційних джерел для отримання достовірної інформації.

У реакції на “Патріарший календар” РПЦ, у якому зображені члени синоду та ієрархії, УПЦ МП підкреслює, що офіційна інформація загальноцерковного характеру повинна публікуватися лише в їхніх офіційних виданнях.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“У зв’язку з розповсюдженням в інформаційному просторі маніпулятивних публікацій Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ нагадує, що офіційна інформація загальноцерковного характеру (відомості про єпископат, монастирі, духовні школи, інші установи Української Православної Церкви тощо) міститися виключно в офіційних виданнях Української Православної Церкви.

Щоб не стати об’єктом маніпуляцій, всім бажаючим отримати офіційну інформацію щодо УПЦ і її єпископату слід звертатися виключно до офіційних джерел Української Православної Церкви. У тому числі це стосується і інформації, яка міститься в церковних календарях”, – йдеться в повідомленні.

З метою запобігання об’єктивності та забезпечення правильного розуміння подій, УПЦ МП закликає всіх зацікавлених отримувати офіційну інформацію лише від визнаних джерел Української Православної Церкви.