УПЦ Московського Патріархату вчергове провела благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України перед Великим постом. Однак, згідно з деякими думками, це може бути спробою покращення іміджу УПЦ МП в Україні, яка фактично підпорядкована Росії. Важливо відслідковувати дії УПЦ МП щодо питань безпеки в майбутньому та не відпускати увагу в цих питаннях.

УПЦ Московського Патріархату допомагає ЗСУ: благодійні ярмарки та питання щодо їхньої щирості

УПЦ Московського Патріархату надає допомогу Збройним Силам України

Напередодні Великого посту, за благословенням Блаженнішого Митрополита Онуфрія, у всіх єпархіях Української Православної Церкви відбулися благодійні ярмарки на підтримку Збройних Сил України. Ініціативу підтримали духовенство та віряни столичних храмів та провели благодійні ярмарки, концерти, майстер-класи. Під час благодійних заходів духовенство та віруючі збирали кошти на придбання засобів захисту, медикаментів, одягу, амуніції для ЗСУ.

Однак, не можна забувати, що ініціатива допомоги ЗСУ з боку УПЦ Московського Патріархату це швидше спланована акція спасіння потопаючого корабля УПЦ МП в Україні. Важливо зазначити, що під час війни між Україною та Росією, УПЦ МП звертає увагу на актуальні проблеми та “вирішує” їх. Однак, варто пам’ятати, що це найбільша релігійна організація в Україні фактично підпорядкована Росії в особі РПЦ з усім людським та адміністративним ресурсом, і тому виникають питання щодо їхньої щирості та справжніх інтересів в Україні.

Ініціатива благодійних ярмарок та збору коштів на підтримку ЗСУ від Московського Патріархату може здатися важливим кроком у покращенні іміджу УПЦ МП в Україні. Однак, у зв’язку з неоднозначним ставленням Московського Патріархату до подій на території України, виникають питання щодо їхньої щирості у цьому випадку.

Важливо продовжувати відслідковувати дії УПЦ Московського Патріархату в майбутньому щодо питання війни в Україні, оскільки поранений хижак навіть в овечій шкірі може бути небезпечним для безпеки нашої держави. Тому, необхідно бути обережними та не відпускати увагу у питаннях, що стосуються безпеки України.