Українські Збройні Сили підкреслили важливість духовної підтримки для військовослужбовців та їх сімей під час урочистої церемонії вручення сертифікатів новим капеланам, які завершили курси підвищення кваліфікації.

Урочиста церемонія вручення сертифікатів курсів військового капеланства

У Софійському соборі відбувся вже третій випуск капеланів, які успішно пройшли курси підвищення кваліфікації з військового капеланства, призначені для обслуговування Збройних Сил України. Ця подія стала важливою подією у житті військової духовності, підкреслюючи значущість капеланів у забезпеченні духовної підтримки військовослужбовців та їх сімей.

Урочистості розпочалися вітальними словами, які пролунали від представників різних релігійних організацій. Це символізувало важливий аспект військового капеланства – універсальну природу служіння, що об’єднує релігійні групи в спільній меті надавати духовну підтримку військовим.

Центральним моментом вечора була церемонія вручення сертифікатів про завершення Курсів підготовки військових капеланів. Це свідчило про високий рівень підготовки та готовність випускників виконувати важливу місію духовної підтримки у Збройних Силах.

Капелани, що завершили ці курси, стають не просто священиками, а духовними лідерами у військовому середовищі. Вони будуть допомагати військовослужбовцям знаходити внутрішню силу і надію в найважчих моментах, надавати підтримку та надію сім’ям військових, які залишаються в очікуванні.

Ця ініціатива відзначається як допомога військовим, так і підтримка релігійної різноманітності та толерантності. Випуск капеланів відзначає важливий крок у розвитку військового капеланства в Україні і додає військовим силам додатковий ресурс для підтримки духовної та моральної сфери військової діяльності.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Військові капелани готові виконувати важливу місію, що полягає у наданні духовної підтримки та надії в складних часах. Вони стають духовною опорою для військовослужбовців та їх сімей, надаючи найвищий ступінь підтримки військового духу.