12 вересня, у день пам’яті преподобного Олександра Свірського, день тезоіменитства відзначає керуючий Переславсько-Вишневською єпархією митрополит Переяславський і Вишневський Олександр. Це ім’я було дано майбутньому владиці Блаженнішим Митрополитом Володимиром (Сабоданом; +2014) під час чернечого постригу монастирі святого Пантелеімона на горі Афон.

Цього дня митрополит Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенсьому храмі монастиря свт. Нектарія Егінського у Хуторі Ясному. Йому співслужило духівництво Переславсько-Вишневської єпархії.

10 3

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

11 05

Під час відправи митрополит Олександр висвятив на священика диякона Сергія Петька.

Духівництво та паства Переяславсько-Вишневської єпархії вітають свого архіпастиря з днем тезоіменитства!

12 2

Голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнійшого Митрополита Мефодія» Наталія Шевчук мала честь долучитись до вітань духовенства, вірян Православної Церкви України з нагоди дня тезоіменитства Митрополита Олександра (Драбинка), засвідчити повагу Його Високопреосвященству та піднести квіти, як символ живої любові до владики і постійного молитвенника.

10 6

Джерело: Пресслужба Переяславсько-Вишневської єпархії