Урочиста подія в парку “Сопільче” у Тернополі, присвячена Дню Державного Прапора України, перетворилася на гучний скандал, коли виявилось, що освячення прапора виконував колаборант Петранюк Тарас Іванович, відомий як “Ферзь”. Ця несподівана зустріч кримінального елементу із представниками церкви та громадськістю викликала хвилю шоку та запитань про прозорість правової системи.

Шокуючі подробиці події у Тернополі, де освячення прапора обернулося сенсацією і зневаженням усіх, хто сьогодні проливає кров за Україну

В мальовничому кутку Тернополя, у парку “Сопільче”, на очах городян та гостей міста, відбулася подія, яка шокувала й зворушила одночасно. День урочистостей, присвячений відзначенню Державного Прапора України, виявився приголомшливим відкриттям ганебної події – Державний прапор України на рівні з діючим митрополитом Тернопільським Нестором Писик освячував колаборант-громадянин ДНР Петранюк Тарас Іванович відомий серед терористів під агентурним прізвищем “Ферзь”.

Традиційна молитва за Україну та її героїв отримала несподіваний поворот. Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк, заявлений для проведення освячення прапора, є кримінальною особою, яку розшукували правоохоронці по-всій Україні. Що ж пішло не так, як мало?

Відповідь на це питання схована в тінях та містифікаціях системи, де бездіяльність правоохоронних органів переплітається зі справами церковних діячів. Після проведення молитви та моменту, коли синьо-жовтий прапор мав стати символом єдності, Петранюк Тарас Іванович, колаборант і розшукуваний злочинець, невдовзі з’явився на сцені.

Його звернення та привітання вразило гостей події. Люди були шоковані тим, що особа, з шлейфом кількох епізодів кримінальних злочинів, знаходиться тут, серед них. Що стоїть за цією важливою і сенсаційною деталлю? Хто запросив держзрадника на офіційні урочистості і з я кою метою?

Такі події відкривають глибокі проблеми системи, де недоліки правосуддя, корупція та політичні маніпуляції стають на шляху до справжньої справедливості. Чи стане цей ганебний епізод каталізатором для реформ, чи ж надалі влада та церква продовжать танцювати на гострих краях безкарності та закону?

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Зараз, коли вітер змін віє по всій країні, ми бачимо, що події цієї неділі в парку “Сопільче” мають значно більший сенс, ніж просто відзначення Дня Державного Прапора. Вони нагадують нам, що боротьба за справедливість та відповідальність – це завдання, від якого не можна відмовлятися.

Автор: Олег Заступ

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія