Дізнайтеся про неймовірне життя святителя Мирона, який від землероба став єпископом Криту, славився своєю добротою, зумів приголомшити злодіїв своєю великодушністю і отримав від Бога дар чудотворення.

Історія Єпископа Критського, Чудотворця та Покровителя

Святитель Мирон, єпископ Критський, чудотворець, у молодості був сімейним, займався землеробством. Він славився добротою, допомагав усім, хто звертався до нього по допомогу. Одного разу, заставши на своєму гумні злодіїв, святий Мирон сам допоміг їм підняти мішки із зерном на плечі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Своєю великодушністю святий так присоромив злодіїв, що в подальшому вони стали вести чесне життя. Критяни, які глибоко поважали святого, упросили його прийняти сан пресвітера в рідному місті Равкії, а потім обрали його єпископом Криту. Мудро керуючи своєю паствою, святитель Мирон отримав від Господа дар чудотворення.

Під час повені річки Тритон святитель зупинив її течію і перейшов нею, як суходолом, а потім послав до річки людину зі своїм жезлом з велінням воді відновити течію. Святитель Мирон упокоївся до Бога в столітньому віці, близько 350 року.

Молитва до святителя Мирона:

Благословенний святителю Мироне,
Ти, що світлом доброти сяєш в серцях,
Даруй нам милосердя і миру в долі,
Твоєю благодаттю нас осіни.

Святителю Мироне, моли Бога за нас,
Предстоячи перед Божественним престолом,
Нехай твоя благодать на нас зійде,
Твоя молитва нехай зігріває душі наші.

Святитель Мироне, допоможи нам
Пройти свої шляхи з вірою і любов’ю,
Як ти віддавав серце та руки для добра,
Дай нам сили й милості жити за твоїм прикладом.
Амінь.

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія