У цій статті ви дізнаєтесь про свято Жінок-мироносиць та його важливе значення для жінок-християнок. Ми також висловлюємо наші найщиріші бажання міцного здоров’я, радості та перемоги від імені всіх українських жінок, які прагнуть миру та справедливості в нашій країні.

Дізнайтеся про важливість свята Жінок-мироносиць та прийняття побажань здоров’я, щастя та перемоги для українських жінок.

З радістю вітаємо вас зі святом святих Жінок-мироносиць! Це свято є нагадуванням про важливе призначення жінки-християнки і про великий дар материнства, яке втілює милосердя та лагідність, які відтворюють образ благовісниць Христа.

Ми бажаємо вам, наші дорогі жінки, міцного здоров’я, родинного затишку, нескінченної християнської радості та безмежного щастя! Нехай Воскреслий Спаситель благословить вас, наші дорогі сестри, дружини, матері та бабусі своїми багатими милостями та щедротами!

Ми розуміємо, що кожне жіноче серце зараз невпинно благає Господа допомогти нашій Україні перемогти російську агресію. Тому, ми бажаємо, щоб переможець Христос, який переміг смерть та диявола, почув ваші щирі молитви та дарував нашій Батьківщині перемогу та справедливий мир! Нехай кожна мама, дружина та сестра дочекається повернення своїх синів, чоловіків та братів цілими та неушкодженими!

Бажаємо вам багато років життя під вільним та безхмарним небом України!