Урочистий прийом до Дня Республіки Туреччини, на якому були присутні Президент Реджеп Таїп Ердоган та Вселенський Патріарх Варфоломій, відбувся сьогодні 29 жовтня у Президентському комплексі.

Реджеп Ердоган та Патріарх Варфоломій відзначають День Республіки

29 жовтня у Президентському комплексі відбувся прийом з нагоди Дня Республіки, який прийняли президент Реджеп Таїп Ердоган та його дружина Еміне.

Після урочистостей, які відбулися біля Ататюрка могили (Аніткабір), Ердоган перейшов до Президентської Резиденції.

На церемонії були присутні Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій, голови Турецького Великого Національного Сходу (TBMM), заступник Президента Туреччини, Голова Конституційного Суду, Голова Верховного Суду, Голова Державної Рахункової Палати, члени уряду, Голова Партії національного руху (MHP), Генеральний штаб головнокомандуючий Метін Гюрек і командири сил, члени ТБММ, директори державних організацій, посланці, надзвичайні і повноважні посли, представники міжнародних організацій, родичі Мустафи Кемаля Ататюрка та родичі загиблих у Визвольній війні та поранені в боях, представники деяких професійних груп, молодь, інваліди та спортсмени вітали Президента Ердогана із святом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Гостям подарували спеціальні медалі та монети з нагоди 100-річчя Республіки. Після вітань Президент Ердоган запросив гостей на урочистий прийом з нагоди святкування 100-річчя Турецької Республіки. До кожного гостя також була подарована пам’ятна монета вартістю 5 турецьких лір та пам’ятна марка, виготовлена поштою Туреччини з нагоди 100-річчя. Гості також залишили свій підпис на картині з логотипом 100-річчя Турецької Республіки.