У святковий День Збройних Сил, діти України викликають духовну симфонію молитовної єдності. Кожна молитва – це нота у великому творі, який призначений надихнути воїнів та принести світло свободи у серця української молоді.

Вірні до Героїв: Дитячі серця вирушають у небеса на крилах Віри

Діти України, охоплені духовною теплотою та вірою, об’єднують свої молитви в День Збройних Сил. Світло віри і надії освітлює темні часи війни, а серця дітей переповнені бажанням принести мир та благословення тим, хто стоїть на захисті країни.

У цьому особливому дні, коли Україна вшановує своїх воїнів, діти розгортають свої дитячі серця в молитвах за безпеку, силу і мудрість для тих, хто стоїть на передовій. Молитовна солідарність дітей стає невидимим, але потужним обіймом, що обнімає військовослужбовців, які віддають свої життя заради миру.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця духовна спільнота дітей, вірних святому Миколаю, прагне не лише принести радість через свої слова, але й перейняти світлою енергією віри всіх, хто чують їхні молитви. Кожна дитяча молитва є як крила, що несуть благословення і надію на кожен куток нашої випаленої війною країни.

В цьому Дні Збройних Сил України, ми спостерігаємо за тим, як діти, стоячи пліч-о-пліч зі своїми героями, надсилають свої духовні молитви в небеса. Ця єдність сердець і душ формує не лише твердість віри, але й надзвичайний акт солідарності. В молитвах дітей за мир та перемогу відчувається справжня сила, яка не має кордонів і стає найважливішим щитом для всіх нас.

Святий Миколаю, не хочу дарунків,
Я зовсім не хочу того, що колись –
Отих загадкових, красивих пакунків…
Я хочу, щоб мрії про інше збулись.

Закрий наше небо своїми руками,
Щоб вражі ракети не падали знов…
Щоб син повернувся скоріше до мами,
Щоб тут, в Україні, розквітла любов…

Лікуй наші рани… бо їх не злічити,
В окопи холодні неси теплоту…
І дай нам терпіння усе пережити,
Спини, якщо можеш, цю кляту війну!

Прийди до малят, що лишились без мами,
Й до тих, чий татусь не вернувся з війни…
Візьми їх в обійми святими руками,
Щоб дотик батьківський відчули вони…

Святий Миколаю, не хочу дарунків,
В нас інші бажання в ці темні часи –
Ти замість отих загадкових пакунків
Нам мир у торбині своїй принеси..

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія