Депутати міської ради прийняли рішення про позбавлення “філії РПЦ” права на користування земельними ділянками у місті, що стало важливим кроком у боротьбі з просвітницьким впливом РПЦ в Україні. За словами громадського активіста Максима Корнієнка, це рішення є потрібним, але ще не остаточною перемогою. Він закликав до продовження боротьби з наругою над правами людей на свободу віросповідання. Це не перше рішення міських рад про заборону на діяльність РПЦ в Україні, але це демонструє визначеність України боротися з будь-якими спробами наруги над правами людей.

Позбавлення “філії РПЦ” права на земельні ділянки в Сумській міській раді: заклик до продовження боротьби за свободу віросповідання

Сумська міська рада прийняла рішення про позбавлення “філії РПЦ” права користування земельними ділянками в місті. Це сталося після того, як громадський активіст Максим Корнієнко опублікував про це повідомлення у соціальній мережі Фейсбук.

Депутати міської ради підтримали ініціативу про позбавлення “філії РПЦ” права на користування земельними ділянками у місті. Це рішення може стати важливим кроком у боротьбі з просвітницьким впливом РПЦ в Україні.

За словами Максима Корнієнка, це рішення ще не остаточна перемога, але дуже потрібний крок. Він закликав інших громадських активістів продовжувати боротьбу з просвітницьким впливом РПЦ в Україні та забезпечувати реалізацію прав людей на свободу віросповідання.

Це не перше рішення міських рад про заборону на діяльність РПЦ. Раніше Житомирська міська рада проголосувала за звернення до Верховної Ради щодо заборони УПЦ МП. Також схоже рішення прийняли депутати на сесії Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Боротьба за свободу віросповідання в Україні триває, і ці рішення є важливими кроками у цьому напрямку. Вони демонструють, що Україна вирішена боротися з будь-якими спробами наруги над правами людей на свободу віросповідання.

Укринформ