Минає 24 роки з часу Перших Річинських читань, рішення про проведення яких було прийнято у 1997 році. Над поверненням пам’яті про Арсена Річинського всі ці роки працювала велика група науковців, священнослужителів та краєзнавців, про яких писали директор Кременецького медичного фахового коледжу імені Арсена Річинського Петро Мазур і його колеги в матеріалах десятих Річинських читань.

Результатом цієї клопіткої праці стала прийнята Постанова Верховної Ради України №1982-IX від 17 грудня 2021 року «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2022-2023 роках», якою зобов’язано відзначати на всеукраїнському рівні 130 річчя від дня народження Арсена Васильовича Річинського – лікаря, просвітянина, церковного та громадського діяча, політв’язня комуністичного режиму, православного Святого сповідника.

До 11 Річинських читань і до 130-річчя з дня народження Святого сповідника Петро Євстахійович Мазур підготував фото-презентацію про життєвий і творчий шлях видатного земляка «Арсен Річинський: від невідомості до всеукраїнського визнання»