Україна втратила одного з найяскравіших представників світового музичного мистецтва – співачку Ніну Матвієнко. Її неймовірний голос і виконання українських народних пісень завжди залишатимуться в пам’яті нації.

У вдячність за неперевершену творчість і відданість українському мистецтву

Співчуття в зв’язку з втратою видатної української співачки Ніни Матвієнко

Серця України сьогодні наповнені скорботою та сумом, але й наші думки наповнені вдячністю за життя та творчість цієї неперевершеної артистки. Ніна Матвієнко залишила незабутній слід у національній та світовій музичній спадщині.

В її чудовому голосі прогомонтувала душа України, відображена у виконанні українських народних пісень, які стали її візитівною карткою. Її виступи несли надзвичайну глибину та вишневу палітру української культури через мелодійність голосу та справжню майстерність.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Своїм видатним внеском у розвиток українського мистецтва, Ніна Матвієнко була відзначена званням заслуженої артистки України у 1978 році, а в 1985 році їй було присвоєно почесне звання народної артистки України, визнання її високої майстерності та вкладу в культурне надбання нашої країни.

У 2006 році тодішній президент Віктор Ющенко надав їй високу відзнаку — звання Героя України, визнаючи її важливий внесок у піднесення духу нації.

Спадок, який залишила Ніна Матвієнко, надзвичайно важливий для національної культури України. Її смерть є великою втратою для всієї країни. В цей скорботний момент ми висловлюємо наше щире співчуття рідним, близьким та колегам артистки.

Нехай її душа спочиває у світлій пам’яті вічності, а її музика продовжує звучати у наших серцях.