Військові на передовій заслуговують на нашу підтримку. Приєднуйтесь до нашої ініціативи та допоможіть їм забезпечити безпеку та перемогу.

Заклик від українського релігієзнавця Юрія Павловича Чорноморця

Шановні друзі,

Сьогодні ми звертаємося до вас зі закликом допомогти нашим військовим на передовій. Український релігієзнавець і філософ, доктор філософських наук, професор Юрій Павлович Чорноморець закликає нас не бути байдужими і пасивними у цей нелегкий час. Кожна наша допомога, будь то гривня чи слово підтримки, має велике значення.

Наші солдати і солдатки виконують найважчі завдання на передовій, захищаючи нашу землю від ворога. Вони ризикують своїм життям, щоб ми могли жити в мирі і безпеці. Вони покладаються на нас, і ми повинні бути їм вдячними за це.

Наразі одній з найкращих груп, яка зупиняє ворога, потрібні дві тепловізійні насадки Pulsar Krypton 2 FXG 50. Ці прилади дозволять їм виконувати свої завдання ще ефективніше і безпечніше. На жаль, нам не вистачає 178 тисяч гривень для їх придбання.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ми закликаємо вас приєднатися до нашої спільної справи. Ваш донат, незалежно від його розміру, допоможе нашим героям на передовій. Кожна гривня, кожен внесок, це крок до перемоги, це крок до життя у безпеці.

Нехай наші солдати і солдатки відчувають нашу підтримку і вдячність. Давайте разом зробимо сьогодні свято для них, зібравши необхідні кошти на тепловізійні насадки!

Для пожертвувань використовуйте наступні реквізити:

  • ПриватБанк: 4731219647256100
  • PayPal: lauby@meta.ua
  • Монобанк: https://send.monobank.ua/jar/7uwhtDGmiD

Давайте разом підтримаємо наших героїв на передовій і допоможемо їм забезпечити нашу безпеку і свободу. Кожен з нас може зробити свій внесок в цю важливу справу.

Дякуємо вам за вашу підтримку і віру в перемогу!

Джерело: Юрій Чорноморець