Петранюк Тарас Іванович, він же Тихон, відомий калоборант та шахрай, який використовує довіру до церкви, щоб приховати свої злочинні наміри. Тихон Петранюк кримінальний злочинець, який дозволяє собі з цинічним спокоєм та почуттям повної безкарності “освячувати” автомобіль для потреб військових Збройних Сил України. Така публічна демонстрація колаборації на Тернопільщині псевдовладикою УПЦ/ПЦУ ніщо інше, як насміхання над вибірковістю застосування законів правоохоронними органами та служби безпеки України. Адже, якщо б Тихон Петранюк, як його рідний брат Назар Петранюк перебував у складі УПЦ МП то питання про його подальше служіння та перебування на волі не стояло б взагалі. Діяльність кримінального злочинця повинна бути осуджена, а сам Петранюк Тарас Іванович вже давно мав бути і буде засудженим за свої злочинні дії церквою та судом.

Архізлочинець Тихон Петранюк використовує автокефальну Православну Церкву України для здійснення своєї кримінальної діяльності

Жахливо і огидно, що колаборант та шахрай Петранюк Тарас Іванович громадянин “ДНР”, який добровільно погодився в 2014 році співпрацювати з терористами і окупантами у Луганському регіоні перебуваючи на той час в якості обвинуваченого в кримінальному правопорушенні за ст.190 ч.1 КК України, знову знайшов спосіб зловживати довірою та повагою церкви, щоб приховати свої злочинні наміри.

Тим, що владика Тихон Петранюк “освятив” автомобіль для військовослужбовців ЗСУ, він публічно проявив зневагу до наших воїнів адже громадянин Петранюк Тарас Іванович добре обізнаний з власними фактами біографії, владика – злочинець, який неодноразово підводив і зраджував церкву і український народ, крадучи кошти і тікаючи від відповідальності.

Церква має бути місцем, де люди шукають покрови і духовну підтримку, а не місцем, де злочинці можуть сховатись від суспільства та правосуддя.

Петранюк Тарас Іванович повинен бути засуджений за свої злочинні дії, а колаборація з такими злочинцями, як він, має бути осуджена і заперечена кожним, хто підтримує українську церкву. Не можна допустити, щоб наші захисники та військові ставали жертвами шахраїв, які використовують ім’я церкви для своїх злочинних цілей!