У селі Почапинці, Тернопільська область, місцева громада зібралася разом у молитві та спільному молебні, вшановуючи 32-річницю Незалежності України. Під проводом настоятеля ставропігійної православної громади Святих Жінок-Мироносиць, присутні висловили бажання миру, перемоги, любові та злагоди в державі, а також вшанували пам’ять героїв.

Віра, об’єднання та пам’ять про героїв: молебен в селі Почапинці вшанував День Незалежності

Тернопільська область, 24 серпня 2023 року – Село Почапинці в Тернопільській області зібрало своїх мешканців для вшанування 32-ї річниці Незалежності України. Зібрана міжконфесійна громада для молебню та спільних молитов разом віддали шану героям минулого та захисникам сучасності, висловивши найщиріші бажання миру, перемоги, любові та злагоди в державі.

Під крилами високого козацького хреста, на тлі незайманої небесної блакиті, зібралася спільнота місцевих жителів під проводом настоятеля ставропігійної православної громади Святих Жінок-Мироносиць, протоієрея Романа Будзинського. Серед часів та гоміну сучасного світу, ця спільна молитва стала символічним об’єднанням сердець, де кожна промова мала велику вагу та значення.

“Сьогодні, в День Незалежності України, ми зберемо наші душі та молитви, щоб просити Господа за нашу Батьківщину. Ми просимо про мир, щоб перемогла доброта над злом, щоб любов та злагода стали нашими вірними супутниками. Нехай наша держава процвітає та міцніє, а наші герої на передовій завжди відчувають підтримку та молитви”, – промовив протоієрей Роман Будзинський.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Під час цієї важливої події також вшанували пам’ять полеглих бійців, які віддано служили державі та боронили її незалежність. Серед бушуючого національного патріотизму, звучали слова подяки та пам’яті, нагадуючи всім, що незалежність – це результат щоденної праці та відданості.

Захисники нашої Батьківщини, які лежать вічним сном, несучи з собою пам’ять гордості та героїзму, оточені молитвами та найкращими побажаннями. “Вічна їм пам’ять і вічна слава” – ці слова стали гімном поклоніння тим, хто несли у своїх серцях добро та віру в краще майбутнє.

День Незалежності у селі Почапинці виявився нагадуванням про об’єднання, незалежно від вікових, соціальних, релігійних та економічних різниць. Ця молитва стала доказом того, що важливо залишатися разом, віддано вірячи в краще майбутнє для України.

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)