За 15-17 березня 2024 року в Росії відбулися «виборчі події», які навіть російські високопосадовці визнали як «бюрократичну процедуру». Проте, цей фарс не лише недійсний, але й злочинний, заплямований кров’ю та обманом.

Міжнародне співтовариство закликається визнати псевдовибори нелегітимними та засудити російський режим

15-17 березня 2024 року в Росії відбувся фарс, який навіть причетні до керівництва країни називали «бюрократичною процедурою» або «виборчими подіями».

Рада Церков України звернулась із заявою до світової громадськості щодо так званих «виборчих подій» у Російській Федерації.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Проведення «виборів» за таких умов та у спосіб, у який вони були проведені, робить їх недійсними, а особу, яка самопроголосила себе переможцем такого роду змагань, – абсолютно нелегітимною.

Проте ми зобов’язані підкреслити, що ці псевдовибори не просто нікчемні та нелегітимні. Вони злочинні. Вони заплямовані кров’ю невинних людей, гріхами вбивства, обманом брехні та звичайним злодійством.

На вкрадені в України території ворог тягнув людей на «вибори» – ці території ніколи не будуть визнані цивілізованим світом російськими. Ці території обов’язково будуть повернуті їхньому законному власнику – українському народу.

Той злочин ніколи не підпадає під жодні «виборчі заходи» і не матиме терміну давності. За своєю підлістю вона стоятиме в одному ряду з гітлерівськими плебісцитами.

Ганебні кадри російської пропаганди про «щасливих жителів» окупованих територій, чиїх рідних і близьких замордували окупанти, зруйнувавши їхні домівки, зруйнувавши те, з чого складався їхній світ, є абсолютним копіюванням гітлерівської кінохроніки про «вдячних селян» які були примушені до рабської праці більше 80 років тому.

Ми закликаємо світ згадати, хто був призначений переможцем цих «виборів» задовго до того, як ці «вибори» почалися. Це особа, яка обґрунтовано підозрюється у тяжких злочинах, на неї видано ордер на арешт Міжнародного кримінального суду.

Пам’ятайте, що серед жертв очолюваного ним режиму є наші і ваші одновірці, християни, мусульмани, іудеї; священнослужителі та прості люди живої віри; тих, хто постраждав виключно за свої релігійні переконання, і тих, хто не хотів миритися зі злом.

Ми закликаємо наших братів і сестер по всьому світу звернутися до своїх урядів із закликом беззастережно засудити російський режим. Не будьте нейтральними до режиму, який прагне порушити мир у всьому світі і є загрозою для всього людства.

ДЖЕРЕЛО